Podsumowanie roku szkolnego 2018 / 2019

Podsumowanie roku szkolnego 2018 / 2019

Właśnie zakończyliśmy siódmy rok szkolny w Camden Town i postanowiliśmy podsumować go w liczbach. Tekst będzie dłuuuugi, bo mamy się czym chwalić 😎😎😎 Zachęcamy do przeczytania 

Rok szkolny 2018 / 2019 w liczbach
 • 230 Kursantów ukończyło z nami ten rok 💪💪💪
 • 22 osoby na liście rezerwowych czekają na utworzenie nowych grup lub możliwość rozpoczęcia zajęć indywidualnych. Wszystkie miejsca w prowadzonych do tej pory grupach były zajęte.
 • 10 Lektorów przekazuje Wam swoją wiedzę w atrakcyjnej i efektywnej formie dbając o to, byście mówili bez stresu w każdej sytuacji (również biznesowej, o czym za chwilę) oraz zdali egzaminy z maksymalnie wysokim wynikiem (o czym również za chwilę 😎). Jesteśmy dumni z Waszej pracy! 
 • 2 byłe uczennice Kasi i Ani, niesamowicie zdolne Ola C. i Ola S., są w tej chwili Lektorkami w Camden Town 😍😍😍 Nie ma większej radości niż kształcenie kolejnego pokolenia Lektorów języka angielskiego. Dziewczyny, jesteście wspaniałe! 
 • 1 i jedyna w swoim rodzaju, wspaniała managerka Camden Town, Ewelina, która świetnie organizuje działanie szkoły, pracę Lektorów i pozostaje z Wami w kontakcie. Biorąc pod uwagę liczbę prowadzonych lekcji, nie dalibyśmy rady bez niej, w związku z czym pragniemy podziękować Ci, Ewelina, za Twoją nieocenioną pracę
 • Przeprowadziliśmy 65 lekcji w każdej grupie i tyle samo zajęć indywidualnych w każdym z kursów na przestrzeni ostatnich 33 tygodni.
 • 25 rodzin uczy się u nas 😍 Są to rodzeństwa lub rodzice z dziećmi.
 • Realizowaliśmy 94 spotkania tygodniowo, co daje 3102 lekcje w roku szkolnym 2018 / 2019!!! A to jeszcze nie koniec, dlatego, że część naszych kursów jest kontynuowana w wakacje!
 • 30 osób zapisało się do naszej szkoły kierując się Waszym poleceniem! Dziękujemy za zaufanie i rekomendację!
 • 9 firm, w tym kilka bardzo znanych i wiodących korporacji na lubelskim rynku, wykupiło swoim pracownikom kursy językowe w Camden Town
 • Przeprowadziliśmy 6 kursów języka angielskiego biznesowego. Wyposażyliśmy ich uczestników w wiedzę i umiejętności niezbędne w pracy!
 • Nasza Lektorka, Kasia, przeprowadziła 38 lekcji języka polskiego dla obcokrajowców! Cieszymy się, że nowa pozycja w ofercie Camden Town spotkała się z zainteresowaniem obcokrajowców zamieszkujących nasz region
 • 5 grup gimnazjalistów i ósmoklasistów przygotowywało się u nas do zdania egzaminów. Nasza młodzież uzyskała fantastyczne wyniki!
 • 97–100% — tak nasi Kursanci napisali podstawowy test gimnazjalny
 • 90%–100% — a tak napisali rozszerzony egzamin gimnazjalny!
 • 93–97% to wyniki uzyskane przez naszych uczniów na teście ósmoklasisty!
 • 15 dzielnych, wytrwałych i wspaniałych — dwie grupy prowadzone przez Olę S. i Kewina. Wyprowadziliśmy „na prostą” i nadrobiliśmy braki u dzieciaków z zaległościami, którym nikt nie dawał żadnych szans, a czekał ich egzamin ósmoklasisty, gimnazjalisty lub matura. Dzięki rzetelnej, pomysłowej i wytrwałej pracy naszych Lektorów wszyscy nadrobili zaległości i poprawili swoje oceny. Jesteśmy z Was dumni! 🙌
 • 83–100% to wyniki ustnej matury naszych cudownych Uczniów, których tak wspaniale do egzaminu przygotowała Ola C.! Z niecierpliwością czekamy na wyniki matury pisemnej!
 • 16 lekcji tygodniowo realizowaliśmy na Skype’ie
 • 2 dzieci kontynuuje naukę angielskiego przez Skype w wakacje
 • 534 osoby lubią nasz fanpage Bardzo nam miło, że utrzymujecie z nami kontakt przez Facebooka! Zapraszamy również na naszego Instagrama: camdencjo
 • 1. miejsce w plebiscycie Orły Edukacji!!! Państwa dobre opinie o naszej szkole sprawiły, że zostaliśmy uznani za najlepszą placówkę edukacyjną w Świdniku. Dziękujemy!
 • PONAD 100% — tyle z siebie daliśmy! Staramy się dla Was!
Podziękowania dla Kursantów

Dziękujemy, że jesteście z nami! Jest dla nas ogromną przyjemnością obserwować Wasz postęp w nauce, słuchać o sukcesach, które osiągacie po wyjściu z Camden Town — poprawiacie oceny w szkole państwowej, przełamujecie barierę językową, radzicie sobie na wyjazdach zagranicznych i w pracy, Wasz język chwalą obcokrajowcy, zdajecie egzaminy uzyskując wysokie wyniki, a przede wszystkim jesteście pewni swoich językowych umiejętności! Jesteśmy z Was dumni!

Podziękowania dla Rodziców

Dziękujemy Rodzicom za ich zaangażowanie, możliwość dopasowania wszystkich zajęć pozalekcyjnych, w tym językowych, do potrzeb dzieci i grafiku naszej szkoły, udział w zebraniach, stały kontakt oraz współpracę z całym naszym Teamem!

Udanych wakacji, Kochani, i do zobaczenia we wrześniu 

Kasia, Ania, Ewelina, Ola C., Ola S., Monika, Asia, Kasia D., Magda, Kewin, Ania M.

Komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>